Urządzenie Bios SkinLight to laser erbowy na bardzo wysokim poziomie technologicznym, znajdujący szerokie zastosowanie w dermatologii estetycznej. Pulsujące swiatło lasera erbowego wywołuje fotoablację wyłącznie powierzchniowych warstw naskórka, powodując usuwanie martwych komórek oraz pobudzając ich naturalną regenerację.

Jest to możliwe, dzięki specyficznej długości emitowanych fal (2.940 nm), która koreluje z maksymalnym poziomem absorpcji wody i niskiej gęstości energii. Te dwie charakterystyczne cechy pozwalają na delikatne, pewne, bezurazowe i kontrolowane usuwanie martwych komórek naskórka, bez żadnych jego uszkodzeń termicznych.

Dzięki głębokiej penetracji małych ilości energii, laser erbowy działa tylko na powierzchowne warstwy naskórka. Powoduje następowe wygładzenie naskórka, co prowadzi do skutecznego usuwania blizn przede wszystkim potrądzikowych jak również pooparzeniowych i pooperacyjnych.

Podsumowując, zabiegi wykonywane laserem BIOS SkinLight, ze względu na jego odpowiednią długość fal i możliwość odpowiedniego dozowania energii:

  • nie powodują zmian termicznych głębszych warstw naskórka,
  • nie powodują krwawień, gdyż laser działa wyłącznie w naskórku,
  • nie powodują bólu, dlatego że podczas zabiegu nie dochodzi do przegrzania skóry,
  • dają efekt delikatnego mikropilingu powierzchni skóry,
  • działając powierzchownie, stymulują i aktywują naturalną produkcję kolagenu.

BIOS SkinLight spowalnia fizjologiczny proces przemiany komórek naskórka pobudzając naturalny ich wzrost powoduje, że skóra staje się gładka, jasna i jędrna. Tak przygotowana, jest ona bardziej przepuszczalna dla składników produktów kosmetycznych (nawilżających, odżywczych itp.), które wspomagają zabieg laserowy.

Cennik

LASEROWE USUWANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

Lokalizacja  Cena za 1 zabieg
Twarz 900-1300 zł
Czoło 300-400 zł
Policzki 500-1000 zł
Broda 300-350 zł
Inne (np.: plecy, ramiona) od 600 zł

Cennik

LASEROWE USUWANIE BLIZN POPARZENIOWYCH I POOPERACYJNYCH

cena ustalana na konsultacji w zależności od powierzchni
Dla Państwa uruchomiliśmy usługę ratalną
Więcej o Mediratach...