SCULPTOR II to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy. Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu. Zabiegi Falami Radiowymi są przyjemne i wygodne w wykonaniu, a dla klienta całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Bardzo ważne jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5 -10°C), która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia.

Fale Radiowe w technologii Focus RF

Focus RF jest technologią zastrzeżoną. W odróżnieniu od urządzeń monopolarnych RF Focus jest urządzeniem bipolarnym, dlatego kontroluje głębokość i pozycję wysyłanych impulsów fal radiowych do określonych warstw skóry. Włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45-60 st. C. Jest to najbardziej właściwy zakres temperatur dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu. Mikro-jony RF Focus-Wave wywołują wibrację jonów, które następnie wytwarzają ciepło. Odbicie warunkowe tkanki przetwarza prąd elektryczny na energię cieplną w głębi skóry właściwej powodując skrócenie wiązań włókien kolagenowych i pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych. Urządzenie równomiernie rozprasza energię w trzech warstwach skóry w sposób kontrolowany. Początkowa denaturacja kolagenu w tych głęboko położonych, termalnie zmodyfikowanych tkankach, jest mechanizmem natychmiastowej kontrakcji tkanek. Następująca dalej neo-kolagenacja ujędrnia tkankę skórną. Urządzenie dzięki zastrzeżonej technologii Focus-Wave oraz systemowi chłodzenia, może w widocznym stopniu poprawić stan skóry.

Najbezpieczniejszy sposób odmładzania ( liftingu ) skóry

Temperatura podczas zabiegu 45- 60°C jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt, ponieważ dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. Głowica do twarzy wyposażona jest w chłodzenie kontaktowe – 3 stopnie chłodzenia, w zależności od stanu skóry.

System Focus-Wave (opatentowany i właściwy tylko dla tego urządzenia) pozwala na ustawienie głębokości dochodzenia impulsów RF w konkretną warstwę skóry.

Jak to działa?

Powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych, co daje natychmiastową odpowiedź czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

Zastosowanie

Ciało:
  • ujędrnienie ciała
  • podniesienie pośladków
  • likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud i ramion

Cennik

Fale Radiowe W Technologii Focus RF

lokalizacja zabiegu Pojedyńczy zabieg karnet 5 zabiegów (-15%) karnet 8 zabiegów (-20%)
brzuch 250 zł 1060 zł 1600 zł
uda (tył lub przód) 400 zł 1700 zł 2560 zł
pośladki 300 zł 1275 zł 1920 zł
uda + pośladki 500 zł 2125 zł 3200 zł
ramiona 300 zł 1275 zł 1920 zł
-