uczucia: relaks, szczęście, harmonia

efekt masażu: elastyczna, gładka i odnowiona skóra

aromaterapia: błogość

Czekolada nie tylko cudownie smakuje, ale jest to również doskonały produkt kosmetyczny do masażu. Czekoladowe maski zawierające pierwiastki śladowe, witaminy B, E i K odświeżają i tonizują skórę. Masaż na produktach czekoladowych pobudza endorfiny – hormony szczęścia, uspokaja system nerwowy, pobudza krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie, zmniejsza lęk, napięcie i poprawia nastrój. Ciało, które uwalnia negatywne emocje eliminuje zmęczenie.

Masaż na produktach czekoladowych wskazany jest nawet dla wrażliwych skór. Składniki w tych procedurach przywracają odpowiedni poziom nawilżenia, pobudzają regenerację komórek co wpływa na lepszą elastyczność oraz redukcję zmarszczek. Maska twarda i miękka nadają się do masażu twarzy. Zapobiegają podrażnieniom dlatego można je stosować po oparzeniach słonecznych czy podrażnieniach.

Maska zawiera naturalne filtry UV oraz elementy złuszczające – zmielone ziarna kakaowego, które podczas masażu delikatnie uwalniają skórę z martwych komórek naskórka.

Ciekawostka! Kakao zawiera około 300 różnych substancji a niektóre z nich mają bardzo pozytywny wpływ na ludzki organizm: anandamid (regulują funkcjonowanie komórek mózgu), arginina (rozszerza naczynia krwionośne), dopamina i serotonina (szczęście i dobre samopoczucie), epikatechina (chroni przed uszkodzeniem komórek mózgu), histamina (mediator reakcji alergicznych), magnez, tryptofan (niezbędny aminokwas), fenyloetyloamina (mózg i układ nerwowy wyprodukowany hormon, który tworzy szczęście, miłość i duchowe uniesienie), polifenole (przeciwutleniacze), tiamina (witamina B1 grupa), epikatechiny i kokohils (przyczyniają się do wzrostu komórek skóry, gojenie się ran, redukcja zmarszczek).

Cennik

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Rodzaj Czas Cena
Plecy 30 minut 80 zł
Całe ciało 90-100 minut 200 zł
Całe ciało + peeling 120 minut 250 zł
Całe ciało + peeling + maska 150 minut 300 zł