uczucia: relaks, szczęście, harmonia

efekt masażu: elastyczna, gładka i odnowiona skóra

aromaterapia: błogość

Czekolada nie tylko cudownie smakuje, ale jest to również doskonały produkt kosmetyczny do masażu. Czekoladowe maski zawierające pierwiastki śladowe, witaminy B, E i K odświeżają i tonizują skórę. Masaż na produktach czekoladowych pobudza endorfiny – hormony szczęścia, uspokaja system nerwowy, pobudza krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie, zmniejsza lęk, napięcie i poprawia nastrój. Ciało, które uwalnia negatywne emocje eliminuje zmęczenie.

Masaż na produktach czekoladowych wskazany jest nawet dla wrażliwych skór. Składniki w tych procedurach przywracają odpowiedni poziom nawilżenia, pobudzają regenerację komórek co wpływa na lepszą elastyczność oraz redukcję zmarszczek. Maska twarda i miękka nadają się do masażu twarzy. Zapobiegają podrażnieniom dlatego można je stosować po oparzeniach słonecznych czy podrażnieniach.

Maska zawiera naturalne filtry UV oraz elementy złuszczające – zmielone ziarna kakaowego, które podczas masażu delikatnie uwalniają skórę z martwych komórek naskórka.

Ciekawostka! Kakao zawiera około 300 różnych substancji a niektóre z nich mają bardzo pozytywny wpływ na ludzki organizm: anandamid (regulują funkcjonowanie komórek mózgu), arginina (rozszerza naczynia krwionośne), dopamina i serotonina (szczęście i dobre samopoczucie), epikatechina (chroni przed uszkodzeniem komórek mózgu), histamina (mediator reakcji alergicznych), magnez, tryptofan (niezbędny aminokwas), fenyloetyloamina (mózg i układ nerwowy wyprodukowany hormon, który tworzy szczęście, miłość i duchowe uniesienie), polifenole (przeciwutleniacze), tiamina (witamina B1 grupa), epikatechiny i kokohils (przyczyniają się do wzrostu komórek skóry, gojenie się ran, redukcja zmarszczek).

Cennik

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Rodzaj Czas Cena
Plecy 30 minut 90 zł
Plecy, kark, ramiona 50 minut 130 zł
Całe ciało 90 minut 220 zł
Całe ciało z twarzą i głową 270 zł
Całe ciało z twarzą, głową i peelingiem 320 zł