ICOONE jest nowoczesną technologią wykorzystującą podciśnienie w celu bardzo precyzyjnego oddziaływania na tkankę łączną. Jest to nieinwazyjne rozwiązanie przeznaczone do walki z cellulitem, głęboko zlokalizowanym tłuszczem oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry.

Urządzenie ICOONE jest produkowane we Włoszech przez firmę I-tech Industries srl przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji. Przeznaczone jest do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, usuwania cellulitu oraz wielu innych problemów terapeutycznych, które szerzej opisujemy poniżej. Jest ono wyposażone w 5 głowic zabiegowych z możliwością wykonywania zabiegów na twarz i ciało. Opatentowana technologia multi mikrostymulacji (Roboderm®) daje możliwość wykonywania masażu na całym ciele, twarzy i biuście (nie wykluczając dołów podkolanowych i pachwin, ust, powiek górnych i dolnych co jest niemożliwe do zastosowania przy użyciu innych urządzeń do masażu podciśnieniowego). Nieinwazyjna technika stawiająca za nadrzędny cel szacunek dla skóry pacjenta.

I.TECHNOLOGIA

Jedyne urządzenie oparte na najnowszych badaniach naukowych dotyczących przestrzennej budowy skóry prof. Gimberteau z 2005 roku. Zgodnie z tymi badaniami praca urządzenia Icoone oparta jest na opatentowanej technologii Roboderm, która wykorzystuje technikę multi mikrostymulacji. Innowacyjność budowy głowic zabiegowych sprawia, że zabiegi są odpowiedniedla każdego rodzaju skóry w każdym wieku (skóra naczyniowa nie jest przeciwwskazaniem). Jest to jedyne urządzenie na świecie, które ma do wyboru 3 rodzaje podciśnienia (w innych aparatach do masażu podciśnieniowego występuje tylko podciśnienie w głowicy głównej. Tutaj mamy możliwość wykorzystania podciśnienia – jest to opatentowana technologia dostępna tylko w urządzeniu ICOONE:

 1. w głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej).
 2. tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, po liposukcji).
 3. poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie (np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, w walce z lipodystrofią (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem).

Kolejnym ważnym parametrem urządzenia jest rytmika czyli częstotliwość, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Rolki w głowicach obracają się w prawo, lewo, do środka i na zewnątrz, w zależności od potrzeb. Maksymalna moc podciśnienia- 900 mbar.

PROGRAMY ZABIEGOWE

 1. Programy kosmetyczne ICOONE przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.
 2. Programy medyczne ICOONE przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach

Przewaga technologii ICOONE

 • ICOONE to obecnie najbardziej poszukiwany zabieg modelowania sylwetki w Europie. W Polsce urządzenie jest promowane i polecane przez jedne z największych i najbardziej opiniotwórczych klinik w Polsce. Największe kliniki zakupiły już po kolejnym urządzeniu do swoich placówek, zastępując nimi starsze technologie konkurencji.
 • Możliwość pracy oburącz za pomocą głowic Robotwins i przeprowadzenia zabiegu symetrycznego.
 • Zabiegi na całe ciało łącznie z zakazanymi dotąd strefami jak doły podkolanowe, pachwiny oraz mięsień piersiowy czy bezpośrednio praca na powiekach górnych i dolnych.
 • Zabiegi są przyjemne dla pacjenta (nie sprawiają bólu ani siniaków).
 • Praca na urządzeniu ICOONE daje nieporównywalnie szybsze efekty niż dostępne dotychczas metody.

Możliwość wyboru pomiędzy 5 głowicami.

 • Głowica Robosolo jest przeznaczona do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu.
 • Głowice Robotwins przeznaczone są do pracy oburącz i przeprowadzenia masażu symetrycznego.
 • Głowica Robomini to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywana bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien.
 • Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach (jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej), ustach, zmarszczkach a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji mamy gwarancję efektów zabiegowych z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry.

Wskazania Icoone do zabiegu na ciało:

Wskazania kosmetyczne:

 • cellulit
 • zlokalizowany tłuszcz
 • modelowanie sylwetki
 • luźna skóra
 • drenaż limfatyczny

Wskazania medyczne:

 • obrzęk limfatyczny
 • blizny świeże
 • blizny zwłókniałe
 • zaparcia
 • postępowania po liposukcji
 • postępowania po mastektomii
 • bóle mięśni
 • zapalenie ścięgien
 • przykurcze
 • przygotowanie organizmu do wysiłku fizycznego
 • odnowa biologiczna

Wskazania do zabiegu na twarz:

 • zmarszczki, bruzdy
 • modelowanie owalu twarzy
 • poprawa koloru skóry
 • lift skóry twarzy
 • podwójny podbródek

Cennik

ICOONE na ciało

Czas zabiegu Cena 1 zabiegu 5 zabiegów 10 zabiegów 15 zabiegów
30 min. 200 zł 900 zł 1500 zł 1950 zł
40 min. 210 zł 1000 zł 1700 zł 2100 zł
50 min. 250 zł 1100 zł 2000 zł 2400 zł
60 min. 270 zł 1250 zł 2500 zł 3000 zł
20 min. drenaż całego ciała 150 zł 650 zł - -
         
30 min. ­ to 20 min. zabiegu na całe ciało + 10 min. na dodatkową okolicę (brzuch lub uda lub pośladki, itp.)
40 min. ­ to 20 min. zabiegu na całe ciało + dwie dodatkowe okolice na ciele
50 min. ­ to 20 min. zabiegu na całe ciało + trzy dodatkowe okolice na ciele
60 min. ­ to 20 min. zabiegu na całe ciało + cztery dodatkowe okolice na ciele

Cennik

ICOONE na biust

Czas zabiegu Cena 1 zabiegu 5 zabiegów 10 zabiegów
20 min. 200 zł 900 zł 1700 zł

Cennik

ICOONE na twarz

  Czas zabiegu Cena 1 zabiegu 5 zabiegów 8 zabiegów
Zabieg kosmetyczny na twarz ok.40 min. 200 zł 900 zł 1300 zł
Zabieg kosmetyczny na twarz, szyję, dekolt ok. 60 min. 300 zł 1350 zł 2100 zł
Modelowanie
/ likwidowanie podwójnego podbródka
ok. 15 min. 110 zł 450 zł -
Drenaż obrzękniętych powiek
dolnych i górnych
ok. 15 min. 110 zł 450 zł -
Drenaż limfatyczny twarzy ok. 20 min. 150 zł 650 zł -

Cennik

ICOONE - programy medyczne

Czas zabiegu Cena 1 zabiegu 10 zabiegów
10 min. 100 zł 900 zł
20 min. 170 zł 1500 zł
30 min. 250 zł 2200 zł
40 min. 300 zł 2600 zł