Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, mezoterapia własną krwią, komórki macierzyste, Piła

Osocze bogatopłytkowe

PRP (Platelet-rich plasma) – to preparat krwiopochodny, który otrzymuje się z krwi obwodowej pobranej od pacjenta, który zawiera zwiększoną ilość płytek krwi. Zawiera ono liczne czynniki wzrostu, dzięki czemu może stymulować procesy regeneracyjne w zabiegach upiększających twarz.

Mezoterapia z osoczem z własnej krwi Jest przeznaczona dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

Efekty Lifting uelastycznia i jędrna skórę, poprawia ukrwienie skóry, wygładza zmarszczki i fałdy, przyspiesza procesy gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Trwałość Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 6 miesięcy bez potrzeby stosowania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Wysokie stężenie płytek

Przygotowanie autologicznych koncentratów płytek krwi z niewielkich ilości krwi żylnej. Za pomocą tego sposobu możliwe jest uzyskanie jednorazowego autologicznego koncentratu płytek krwi (medycyna estetyczna, ortopedia, chirurgia szczękowo-twarzowa, implanty dentystyczne, rany mostka, chirurgia plastyczna, okulistyka itd.) z bardzo małych ilości krwi (ok16 ml) aż do stężenia do 5x

Cennik

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
(wampirzy lifting)

Pojemność Cena za 1 zabieg
3 - 5 ml 1000 zł
1 - 3 ml 800 zł
* 3 - 5 ml - wystarczy na wykonanie zabiegu na trzech powierzchniach ( np. twarz, szyja, dekolt lub twarz, szyja, dłonie lub skóra głowy, dłonie, twarz)
* 1 - 3 ml - wystarczy na wykonanie zabiegu na jednej powierzchni (np. twarz lub dłonie lub skóra głowy)