Ampułki do infuzji tlenowej iSol

Ampułki iSol do infuzji tlenowej to bogate w składniki aktywne skoncentrowane kosmetyki przeznaczone do zabiegu infuzji tlenowej.

Anti-age staminal oxygen serum

Innowacyjne serum zawierające aktywny tlen, olejek arganowy bogaty w witaminę E i kwasy tłuszczowe o właściwościach antyoksydacyjnych i nawilżających. W sposób stopniowy i kontrolowany aktywny tlen jest uwalniany miejscowo stymulując odnowę komórek. Serum zawiera innowacyjne aktywne składniki włączając komórki macierzyste uzyskane z winogron, które pomagają zachować witalność skóry oraz mają działanie nawilżające, przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. Ponadto ampułki zawierają liposomy kwasu hialuronowego mające działanie wypełniające.

Olejek arganowy - Fundamentalny i funkcjonalny aktywny składnik serum służący aktywacji dotleniania tkanek

Komórki macierzyste uzyskane z winogron (Winorośl właściwa) - Dostarczają składników odżywczych dla ochrony, zachowują funkcjonalność i trwałość ludzkich komórek. Zachowują witalność skóry i mają działanie odżywcze, przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne.

Kwas hialuronowy o małej i dużej masie molekularnej - Kwas hialuronowy o dużej masie molekularnej ma silne działanie nawilżające, namacza warstwę rogową powodując rozszerzenie przestrzeni między korneocytami. Prowadzi to do zwiększenia penetracji cząsteczki o małej masie molekularnej ze względu na zjawisko dyfuzji biernej. Ma działanie przeciwstarzeniowe.

Liposomy kwasu hialuronowego - Kwas hialuronowy pomaga zredukować zmarszczki oraz wywierają działanie nawilżające, kojące i wzmacniające. Daje młodszy i bardziej zrelaksowany wygląd skóry. Jest to kombinacja liposomów (mikroskopijne kulki składające się z naprzemiennych warstw tłuszczu i wody), które poprawiają kondycję skóry.

Żeń-szeń - Znany z właściwości rewitalizujących i odżywczych oraz stymulacji mikrokrążenia.

Aloes - Ma działanie nawilżające, kojące i przeciwstarzeniowe.

Cennik

Infuzja tlenowa

Pojedynczy zabieg 250 zł
Karnet 6 zabiegów 1260 zł