Zabieg modelowania twarzy przewiduje różne stopnie zaawansowania: rozległe volumetrie, zmarszczki, usta, drobne szczegóły.
Ważne jest zatem dysponowanie odpowiednimi rozwiązaniami. Stąd Regenyal Idea zakłada program zabiegowy korekcji każdego defektu poprzez 3 różne formuły: Regenyal Idea, Regenyal Idea Lips, Regenyal Idea Bio-expander.

REGENYAL IDEA

Ma wskazania do korekcji szerokiej gamy najczęściej występujących defektów: objętości (okolica jarzmowa i podjarzmowa, okolica nosowo-wargowa, kąciki ust, okolica bródki), zmarszczki powierzchniowe, zmarszczki średnie i głębokie.
Regenyal Idea jest zbudowany z czystego kwasu hialuronowego pozyskiwanego z biosyntezy bakteryjnej. Proces produkcyjny, opracowany w trakcie wieloletnich badań i chroniony światowym patentem, pozwolił na uzyskanie produktu, który gwarantuje:

  • odbudowę w skórze właściwej aparatu strukturalnego kompatybilnego z morfologią twarzy;
  • wspomaganie procesów metabolizmu skóry;
  • skuteczność i elastyczność produktu iniekcyjnego, który dopasowuje się do fizjologicznego sposobu dystrybucji kwasu hialuronowego w tkance;
  • optymalna trwałość.

Korekcja bruzd nosowo – wargowych:

Korekcja zmarszczek palacza:

REGENYAL IDEA BIO – EXPANDER

Uzupełnia ofertę linii wypełniaczy. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga w kontrolowaniu rozległych volumetrii. Dzięki mniejszej lepkości i ekstremalnej plastyczności jest to skuteczna formuła we wszystkich tych przypadkach, gdzie chcemy uzyskać dużą jednolitość i spójność uzyskanej objętości, której efektem będzie zdecydowana poprawa jędrności, napięcia i elastyczności skóry typowych dla młodego wyglądu.
Bioexpander na bazie kwasu hialuronowego, stworzony jest do korekcji rozległych i miejscowych zaburzeń hipovolumetrycznych. Bioexpander jest wytwarzany w wyniku zaawansowanego procesu chemicznego objętego patentem i jest produktem o bardzo wysokim stopniu dystrybucji i w tkankach i idealnej elastyczności.
Bioexpander jest wyjątkowo miękkim materiałem, że jego dyfuzja i integracja w tkankach dają wyjątkowo naturalny rezultat korekcji, w zasadzie niewyczuwalnej nawet pod dotykiem. Wysoka elastyczność gwarantuje ruchomość miejsca korekcji w synergii z mimiką twarzy, która zachowuje niepowtarzalny efekt naturalności także podczas ruchu. Działanie odbudowujące i znaczna poprawa nawilżenia skóry i drobnych zmarszczek jest możliwa dzięki obecności w produkcie Bioexpander wolnego kwasu hialuronowego. Tym preparatem jesteśmy w stanie nie tylko uzyskać korekcję w postaci utworzenia stabilnej struktury podporowej na poziomie powierzchniowych warstw skóry i tkanki podskórnej, ale następuje również odbudowa widocznych ubytków i zdecydowana poprawa jakości skóry. Zabieg nie wymaga znieczulenia, dzięki użyciu kaniuli zmniejsza się ryzyko wystąpienia krwiaków i zabieg jest całkowicie bezbolesny.

 

Cennik

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK - KWAS HIALURONOWY

jedna ampułka ( 1 ml ) 800 zł - 1000zł
druga ampułka 700zł -900 zł
* możliwość wykonania zabiegu preparatami: Surgiderm, Juvederm po uprzedniej konsultacji z lekarzem
* - cena promocyjna drugiej ampułki obowiązuje w przeciągu dwóch tygodni od zabiegu